Skoči na glavno vsebino

V petek, 10. maja je v Novi Gorici potekalo področno šolsko posamično tekmovanje v ATLETIKI za osnovne in srednje šole. Tekmovanja se je udeležilo tudi 16 učenk in učencev naše šole: Marisa Leban 7.a, Neža Pavšič 7.a, Petja Tončič Petkovšek 7.b, Leni Poljanec 7.b, Ajda Gnezda 7.c, Bor Pisk 7.c, Julija Brus 8.a, Naja Blaznik 8.a, Neža Bončina 8.a, Julija Wahl 8.b, Tibor Ogrič 8.b, Amadej Poljanec 8.b, Julija Lapajne 8.c, Lina Kreft 9.a, Nika Rupnik 9.b ter Maša Mohorič 9.c. Tekmovanje je na lepo sončno petkovo popoldne potekalo na atletskem stadionu v Novi Gorici, tekmovali pa so v naslednjih disciplinah: metu vortexa, teku na 60m, teku na 300m, teku na 600m ter teku na 1000m. Prav vsi tekmovalci in tekmovalke so se odlično odrezali, dosegli so lepe rezultate. Domov smo se vrnili s kar petimi medaljami. Maša Mohorič je v teku na 300m osvojila 3. mesto, Lina Kreft je  v teku na 1000m osvojila 2. mesto. Julija Wahl je v teku na 60m osvojila 2. mesto. V teku na 600m je 2. mesto osvojila Neža Pavšič. V teku na 1000m pa je zmagala Julija Brus ter se domov vrnila z zlato medaljo.

Za uspehe vsem tekmovalcem in tekmovalkam  čestitamo in želimo veliko dobrih uvrstitev še na mnogih tekmovanjih.

Zapisala: Romana Močnik

Dostopnost