Skoči na glavno vsebino

Ponovno smo krenili iz avtobusne postaje Idrija, vendar tokrat malo kasneje. Nadaljnji krog tekmovanja se je odvijal na OŠ Alojzija Šuštarja. Prvo tekmo proti OŠ Radovljica smo začeli s pravim pristopom in povedli za skoraj dvajset točk v prvih dveh tretjinah tekme. V zadnji tretjini tekme pa nismo pokazali pravega karakterja in nam je vodstvo zelo hitro skopnelo na le sedem točk. Kljub temu smo tekmo dobili. V drugi tekmi proti OŠ Alojzija Šuštarja pa smo tekmo začeli preveč zadržano in s preslabo igro v obrambi. V drugi tretjini smo poskusili spreobrniti igro v našo korist, ampak nič ni delovalo. V zadnjih petih minutah tekme smo s kolektivno igro: »daš griš,« stopili zaostanek in se klub porazu uvrstili v nadaljnji krog tekmovanja – polfinale državnega prvenstva.

Tine Gnezda

 

Dostopnost