Skoči na glavno vsebino
Naši učenci in učenke so odlično nastopili na šolskem državnem prvenstvu v gorskem teku na Smledniku.
Na tekmovanju je nastopilo preko 500 otrok iz vse Slovenije, izjemen ekipni uspeh pa so dosegla naša dekleta Lina Kreft, Julija Brus, Neža Pavšič, Lina Božič in Naja Blaznik, ki so ekipno osvojile 1. mesto. Posamezno sta se najbolj izkazali Julija Brus, ki je osvojila 2. mesto med starejšimi deklicami in Neža Pavšič, ki je bila prav tako srebrna v kategoriji mlajših deklic. Med najboljše so se uvrstili tudi učenci in učenke do 5. razreda, ki so nastopili na promocijskem teku. Prav vsi učenci in učenke so na teku pokazali odlično pripravljenost in se z borbenimi nastopi zelo dobro kosali z vrstniki z ostalih šol. Želimo jim veliko zagnanosti in športnih uspehov še naprej. Rezultate s tekmovanja lahko dobite na povezavi:
 
 
Dostopnost