Skoči na glavno vsebino

No, pa smo že na sredini naše dogodivščine!

Tudi tokrat je sonce sijalo skozi naša okna. Danes smo se vsi nekoliko težje prebudili, ampak lakota nas je le pregnala na zajtrk.

Obuli smo si pohodne čevlje, pripravili nahrbtnike in se odpravili na daljši pohod. Vsi smo srečno prišli na vrh, kjer se nam je pogled odprl na smučišče in okoliške gore. Znašli smo se na višini (približno) 1200m, kar je pomenilo, da smo prehodili kar 400 višinskih metrov. Bravo mi!

Kosilo nam je teknilo, počitek pa je bil spet precej kratek. Popoldne smo raziskovali okoliške vode – reko Pišnice in jezero Jasna. Našli smo zelo zanimive živali. Ti biološki indikatorji so nam pokazali, da je voda v okolici Kranjske Gore res zelo čista.

Sledil je kratek ogled mesta in pogovor o današnjih doživetjih.

Jutri je že četrtek in misli nam že malce uhajajo proti domu.

Dostopnost