Skoči na glavno vsebino

Več kot 80 učencev in učenk naše šole je v soboto, 22. 10. 2022,  uspešno nastopilo na šolskih tekih na Ljubljanskem maratonu. Fantastičen tek je uspel Neži Pavšič iz 6.a razreda, ki je na 1800 metrov dolgi progi premagala vse vrstnice in suvereno osvojila 1. mesto. V prvo deseterico sta se uspeli uvrstiti tudi dve sedmošolki in sicer Julija Brus iz 7.a in Naja Blaznik iz 7.b. Posebno pohvalo za nastop si zaslužijo tudi naši devetošolci in devetošolke Jure Florjančič, Tijan Ogrič, Dunja Majnik, Lija Vidmar, Nika Kastrin, Lara Grošelj, Melania Seljak, Ella Pellis, Karolina Gantar, Tisa Šabec Rupnik, Janja Pavšič, Šana Peternelj, Smilla Hiti in Sara Poljanšek, ki so v nemogočih razmerah (močno deževje) uspešno pretekli traso. Vse rezultate s tekmovanja dobite na spletni strani https://vw-ljubljanskimaraton.si/

Vsem nastopajočim iskrene čestitke in želimo jim veliko športnih uspehov še naprej.

Dostopnost