Skoči na glavno vsebino
 
Vsako leto na naši šoli obeležimo evropski dan jezikov (26. 9.). Letos smo praznovanje raztegnili kar čez celoten zadnji septembrski teden. Ker k uspešnemu učenju tujih jezikov zelo pripomore vključitev vseh naših pet čutil, smo letos dali poudarek na okusu in vonju. Tuje jezike, ki se jih lahko učenci učijo na naši šoli (angleščino, nemščino, italijanščino, španščino in ruščino), smo jim predstavili preko tipičnih jedi. Šolska malica in kosilo sta tako vsak dan obarvana v okusih ene izmed držav. Učenci pa se vsako jutro preko pozdrava iz šolskega zvočnika naučijo v tem jeziku pozdraviti in zaželeti dober tek. Učiteljice smo vse jedi in tipično kulinariko predstavile tudi na pisanih plakatih, ki bodo ta in naslednji teden krasili šolsko jedilnico.
 
Dober tek! Enjoy your meal! Guten Appetit! Buon appetito! ¡Buen provecho! Приятного аппетита!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost