Skoči na glavno vsebino

Pričakali smo zadnji dan… Namesto jutranjega razgibavanja smo se razgibavali ob pospravljanju in pakiranju naših kovčkov. Zaradi slabšega vremena smo dopoldne izkoristili za prebujanje naših možgančkov. Medrazredno smo se pomerili v igrah Male sive celice. Vsaka razredna skupnost je za posamezno igro v ekipo izbrala druge predstavnike razreda. Pomerili smo se v igrah ‘drži-ne drži’, ‘izberi tematiko’, ‘abeceda’, ‘izberi težavnost’ ter od pet proti nič’. Ker nas je zaradi vremena precej hladilo, smo se med igrami pogreli s toplim čajem in miganjem na glasbo. Po kosilu smo se zbrali v skupnem notranjem prostoru in se zahvalili tudi vsem, ki so skrbeli za nas v teh dneh: zdravnici, kuharicam, čistilki ter učiteljem plavanja ter razredničarkam. Prav vsi so si zaslužili aplavz. Bil je zelo bučen. Ko smo zaradi izrednih vremenskih razmer čakali na prihod avtobusa, smo se igrali tudi tombolo ter gledali mladinski film… Nestrpno tudi čakamo, da vidimo svoje domače…

Se vidimo!

 

Dostopnost