Skoči na glavno vsebino

Zjutraj smo se zbudili v malce vetrovno jutro. Še malce zaspani smo se v lahnem teku pognali na peščeno plažo. Na otočku ob morju smo razgibali naša telesa in se naužili svežega morskega zraka. Zelo je prijalo za dober in energičen začetek dneva! Po obilnem zajtrku smo se odpravili v bližnje Nerezine, kjer smo kupili razglednice in se sprehodili po vasici. Nerezine ležijo ob istoimenskem zalivu na poti proti Malemu Lošinju, kjer je tudi samostan s cerkvico. Kljub malce oblačnemu vremenu smo se dopoldne izpopolnjevali tudi v plavalnih tehnikah in vmes igrali moštvene športne igre na obali. Dekleta so se pomerila v igri med dvema ognjema, fantje pa so se preizkusili v hokeju. Spet smo glasno, a športno navijali za svoj razred. Po prihodu s plaže nas je ponovno čakalo okusno kosilo, kjer smo dodobra napolnili naše želodce za nove aktivnosti. Sledil je počitek in ponovna odprava na obalo…kopanje, športne igre in veliko druženja. Po večerji nas je čakalo presenečenje. V naši jedilnici smo si na velikem platnu ogledali prvi del tekme med Slovenijo in Poljsko. Zelo zelo glasno smo navijali…in že spali, ko se izid tekme za naše košarkarje žal ni ugodno razpletel. Kljub temu gremo mi jutri novim zmagam naproti!

 

Dostopnost