Skoči na glavno vsebino

Zbudili smo se v sončno jutro… Po jutranjem razgibavanju ob morski obali in po dobrem zajtrku, smo pri pouku v naravi spoznavali morsko obalo ter živali v morju, orientirali smo se po zemljevidu, spoznavali morske rastline in zelišča … Tudi peli smo naglas morske pesmi, da smo predramili naše glasilke. Vsak dan označujemo tudi vreme, temperaturo morja ter zraka. Nato smo se zopet dopoldne in popoldne učili plavalnih tehnik s plavalnimi učitelji ter čas prebili tudi s športnimi igrami na igriščih ob plaži. Po ribji večerji in sladoledni sladici smo ob reflektorjih na plaži naše glasilke zopet predramili s športnim navijanjem ob medrazrednih igrah odbojke na mivki in igre med dvema ognjema. Močno utrujeni smo ‘popadali’ v postelje z mislijo na jutrišnji dan….

Dostopnost