Skoči na glavno vsebino

Dan se nam je začel z zadnjo jutranjo telovadbo ob morju…

Po zajtrku in ves dan so nas med soncem spremljale tudi dežne kaplje, zato smo poleg plavalnih aktivnostiin športnih iger izvedli tudi drugačne dejavnosti po razredih. Skozi dan smo se menjavali po aktivnostih in sicer: ogledali smo si film Dvojne počitnice, pisali razglednice ter se pomerili v tekmovanju malih sivih celic. Razglednice smo pisali pred hiškami in tako obnovili naše znanje v pisanju teh vrst besedil. V kvizu malih sivih celic smo med dekleti in fanti izbrali ekipe za naloge iz različnih področij, ki niso bile lahke ter dobili zmagovalce iz vseh treh razredov. Po slastni večerji smo imeli podelitev za prva tri mesta v orientaciji ter pospravljanju sob. Pošteno smo zaploskali vsem najboljšim. Presenečenje smo pripravili tudi vodji šole v naravi, učiteljem in zdravniku. Zelo so bili presenečeni. Po podelitvi smo se še zadnjič odpravili v Nerezine, da si kupimo še kaj lepega ali se posladkamo s sladoledom.

Jutri pa nas čaka odhod domov… Vse prehitro je minilo. Se vidimo…

      

Dostopnost