Skoči na glavno vsebino

Noč je minila brez pravih posebnosti..

V prelepem mirnem in sončnem jutru smo dan navsezgodaj začeli z jutranjo telovadbo. Telo smo si razgibali na našem skupnem prostoru, ki ga obdajajo hišice. Jutranje razgibavanje je bilo prav posebno, saj smo namenjali pozdrav pravemu soncu. Po prebujenih mišicah, smo uredili naše sobe in terase, saj je sledilo natančno ocenjevanje sob. Dopoldne se je nadaljevalo s poukom, kjer smo učne vsebine spoznavali po razredih: se orientirali po straneh neba, spoznavali pot do Lošinja, prepevali pesmi, raziskovali polže in školjke na morski obali z določevalnimi ključi… Vsak dan zjutraj in zvečer merimo temperaturo morja. Po pouku smo odšli na obalo, kjer smo se zopet izpopolnjevali v plavalnih tehnikah. Utrujeni od fizičnih aktivnosti smo pojedli ogromno dobrot kosila. Po počitku, kjer smo bili v sobah ter se družili, nas je sonce zvabilo spet na obalo. Po plavalnih aktivnostih smo se pomerili v športnih igrah na igriščih ob plaži. Po razredih smo igrali odbojko, med dvema ognjema ter mini golf. Večerja nam je zato prav tako teknila. Po njej je sledil sprehod do bližnjega mesteca Nerezine, kjer smo si na stojnicah kupili kaj lepega…in se posladkali s sladoledom.

Dan je prehitro minil in čaka nas že naslednji…

 

Dostopnost