Skoči na glavno vsebino

Po današnjem dobrem kosilu in počitku v hišicah smo se polni pričakovanj podali na plažo. Do nje smo hodili skozi apartmajsko naselje in vseskozi do plaže nas je spremljal vonj obmorskih rastlin. Na plaži smo se razdelili po razredih. Učitelji so nas preverili v našem znanju plavanja. Odlično smo se odrezali! Po plavalnih skupinah smo se skupaj s plavalnimi učitelji odpravili v manjši bazenček ob plaži ali pa že na raziskovanje morja. Voda je bila precej topla. V morju smo plavali s plavalnimi rekviziti. Spoznavali smo tudi okolico plaže, kjer se bomo nahajali. Po odhodu s plaže smo bili zelo lačni in mmmmmm,…razveselili so nas špageti. Zeloooo veliko smo pojedli! Po večerji smo se odpravili na raziskovanje naselja v katerem bivamo…potem pa lahko noč…

 

Dostopnost