Skoči na glavno vsebino

Spoštovani učenci,

v prihodnjem tednu bo pouk za učence od 6. do 9. razreda potekal na daljavo. Pouk se bo izvajal po prilagojenem urniku, ki je objavljen na spletni strani šole. Preko urnikov je narejena povezava do spletnih učilnic.

Učenci skrbno spremljajte objave učiteljev v spletnih učilnicah (navodila za delo, naloge, razlage…); v spletnih učilnicah bodo objavljene tudi povezave za video srečanja. Učitelji bodo spremljali vašo prisotnost na video srečanjih in delo v spletnih učilnicah.

Pouk na daljavo se bo pričel  ob isti uri kot pouk v živo, torej ob 7.50, lahko tudi z video srečanjem. Zato je nujno, da redno spremljate objave v spletnih učilnicah.

Po prilagojenem urniku se bo izvajala tudi učna pomoč in dodatna strokovna pomoč.

V začetku tedna in na koncu tedna se boste preko video povezave srečali tudi z razrednikom.

Želimo vam uspešno delo.

Dostopnost