Skoči na glavno vsebino

Šolska knjižnica vas ponovno vabi med bogato zalogo gradiva. Žal bo delovanje prilagojeno trenutnim razmeram.

Šolska knjižnica bo odprta samo za izposojo in vračanje gradiv. Čitalnica bo zaprta, kar pomeni, da v prostoru ne bo možno brati, pisati nalog, uporabljati računalnika.  Zadrževali se boste lahko samo kratek čas, le da si boste izposodili in vrnili gradivo. Odprta bo od ponedeljka, 7. 9., dalje po običajnem urniku od 7. do 14. ure.

Po vračilu shranimo knjige v tridnevno karanteno, zato si jih ne bo mogoče takoj izposoditi. Rezervacije ne bodo možne.

Učenci 1. triletja v knjižnico ne bodo prihajali sami, ampak v dogovoru z razredničarkami, predvidoma vsakih 14 dni.

Vsi uporabniki morajo ob obisku upoštevati splošna pravila in predvsem paziti na medsebojno varnostno razdaljo. V knjižnici je lahko istočasno največ 10 obiskovalcev. Učenci morajo uporabljati obrazne maske.

Dostopnost