Skoči na glavno vsebino

Na naši podružnični šoli v Godoviču so učenci v preteklih dneh ustvarjali drugačne zgodbe o Kekcu. Ena je tako navdušila našega predsednika Boruta Pahorja, da jo je objavil na svojem Instangramu. Vabimo vas k poslušanju pravljice.

Takole pravi učiteljica naše podružnične šole Godovič, Maja Mivšek:

Delo na daljavo je za vse velik izziv, saj je za mnoge nekaj popolnoma novega. Kot učiteljica mlajših otrok sem se poglobila v situacijo in iskala najmočnejše vire učnih magnetov, ki jih lahko v tem trenutku uporabim. V Godoviču je vzniknila ideja o prepevanju Kekčeve pesmi in mislim, da ni naključje, da sem med predlogi za delo zapisala ravno ogled slovenskega filma Kekec in poustvarjanje na temo Kekec se okuži s koronavirusom. Veseli me, da so se na povabilo odzvali številni učenci, med njimi tudi Gal, ki je svoje besedilo naslovil s še bolj optimističnim naslovom: Čudežno zdravilo. Galu se zahvaljujem za odlično opravljeno nalogo in si želim, da zaupanje v srečen konec ne ostane le domena pravljic.

Posnetek je dosegljiv na tem naslovu:

Dostopnost