Skoči na glavno vsebino

Dan smo začeli z jutranjo telovadbo. Končno nas je pričakal dan brez dežja. Tudi danes so bile na urniku tri delavnice. Prva delavnic je bila računalniška in jo je vodil učitelj Nejc Grošelj. Na računalniku so ustvarjali svoje aplikacije. Učiteljica Irma Gnezda nas je popeljala v svet likovne umetnosti. S tempera barvami smo ustvarjali prave umetnine in se igrali z barvami. Danes pa smo se naučili tudi nekaj osnov prve pomoči, ki nam jih je pokazal učitelj Peter Tončič. Pogovorili smo se, kako ukrepamo, če pride do nesreče, se učili pravilnega prevezovanja s povoji in poskušali z oživljanjem.

Zvečer smo spet imeli tombolo in si ogledali mladinski film Nina.

Teden je hitro minil. Jutri nas čaka še pohod v okolico, nato pa se po kosilu vračamo nazaj v Idrijo.

Dostopnost