Skoči na glavno vsebino
Sporočamo veselo novico, da je kratki film z naslovom Generacija Z: Ne al’ ja?, delo učenk in učencev OŠ Idrija (predvsem članov Filmskega krožka) ter mentorjev Davida Steguja in Roberta Jereba, prejel prvo nagrado na video in filmskem natečaju za mlade ustvarjalce KoRaketa 2019. Film smo posneli v drugi polovici meseca februarja. Časa nismo imeli veliko, zgolj dva tedna, vendar pa smo takrat vsi združili moči, odlično sodelovali ter skupaj nabirali (in izbirali) najboljše ideje, kako tematiko sodobne tehnologije predstaviti v filmskem jeziku.
Za več informacij o dosežku dodajamo novico s Primorskega vala, ki je dostopna na naslednji povezavi:

 

Zelo nas veseli, da nam je uspelo in hkrati sporočamo, da bo film na ogled tudi na zaključni prireditvi letošnjega šolskega leta.

 

Čestitke vsem učenkam in učencem, ki ste sodelovali pri projektu!

 

Mentorja David Stegu in Robert Jereb
Dostopnost