Skoči na glavno vsebino

Zbudili smo se ob 7.00. Imeli smo jutranjo telovadbo. Vodila jo je učiteljica Barbara. Sledil je zajtrk. Nato smo najprej v učilnici nekaj izvedeli o Triglavskem narodnem parku (o zaščitenih rastlinah, kraških pojavih, o vplivu človeka na TNP, o zgodovini TNP idr.). Kasneje pa smo šli na pohod v Triglavski narodni park. Pot nas je vodila mimo jezera Jasna. Med potjo nam je učiteljica Maja povedala in spotoma še pokazala veliko zanimivih stvari o Triglavskem narodnem parku; slišali pa smo tudi nekaj zgodb (npr. zgodba o kozorogu z zlatimi rogovi). Lahko smo si predstavljali, kako nastane soteska, videli smo vodna korita. Po kosilu pa smo imeli lokostrelstvo in športne igre. Ker nam je do večerjo ostalo nekaj prostega časa, smo se šli še razne druge igre. Zdaj smo že povečerjali in ravnokar se odpravljamo v učilnico, kjer bomo imeli astronomijo; kasneje pa bomo opazovali še nočno nebo.

Fantje iz sobe 21

Dostopnost