Skoči na glavno vsebino

Kot veste smo v začetku letošnjega leta na naši šoli – po uspešni občinski prijavi na razpis iz evropskih sredstev – izvedli tki. akcijo Pešbus. Aktivno so sodelovali predvsem učenci 1. triade ter nekateri od staršev kot spremljevalci. Še enkrat iskrena hvala za jutranjo aktivnost, zaupanje in prevzem odgovornosti. Akcija je bila zelo uspešna, saj smo število potnikov z majske poskusne uvedbe skoraj podvojili. Bila je objavljena v aktualnih Idrijskih novicah s skupinsko fotografijo Pešbusovcev, na idrijski občinski strani ter na spletni strani glavnega koordinatorja.

Učenci so v slovesnem zaključku na koncu prejeli nagrade in sicer oranžen dežnik in pelerino, da bodo lahko aktivni in vidni tudi v slabšem vremenu, spremljevalci pa modre dežnike.

Iskrena hvala za zaupanje.

Koordinatorja na šoli: Lidija Kacin in Peter Tončič

Dostopnost