Skoči na glavno vsebino

Gospodarski družbi Kolektor Group se zahvaljujemo za finančno in kadrovsko podporo pri organizaciji in izvedbi nadstandardnega programa na Osnovni šoli Idrija.

Učencem 8. in 9. razredov se je omogočilo, da so se udeležili Raziskovalnega tabora v mesecu oktobru 2018 v Centru šolskih in obšolskih dejavnosti v Cerknem. Krepili in razvijali smo različne talente, ustvarjalnost in pridobivali nova znanja in izkušnje.

Posebna zahvala gre tudi vsem izvajalcem delavnic, in sicer Elizabeti Lampe, Marini Bizjak, Nejcu Grošeljnu, Matjažu Kerčku, Jerneju Severju, Lenki Tušar, Maji Simnjanovski, Živi Trtnik, Blažu Ježu, Nadi Božič in Irmi Gnezda.

Hvala tudi osebju CŠOD Cerkno za sodelovanje, pomoč, prijaznost in gostoljubje.

Vodstvu koncerna in vsem, ki neposredno sodelujejo v zgoraj omenjenem projektu, se iskreno zahvaljujemo za večletno izkazano podporo in zaupanje.

 

Anja Vencelj in Martina Kokelj, organizatorki tabora

Ivica Vončina, ravnateljica

Dostopnost