Skoči na glavno vsebino

DSC 0690Skupaj z učenci NIS smo se v petek, 17. 4. 2015 odpravili na 25. državno revijo Zapojmo, zaigrajmo, zaplešimo. Revija je potekala v športni dvorani Leona Štuklja v Novem mestu. Učenci so se predstavili s plesno točko Pot okrog sveta. Poželi so bučen aplavz in pohvale s strani strokovne komisije. Po končanem nastopu smo si ogledali Otočec. Po ogledu smo se vrnili nazaj v dvorano, kjer smo zaplesali in se poveselili z Nušo Derenda.

 

Med potjo iz Novega mesta proti Idriji smo našli tudi čas, da so vsi učenci povedali kako so preživeli dan.

Meni je bilo všeč. Čist je blo fajn, smo uživali. Potem smo šli na Otočec, pogledali smo račke. Pol smo šli uživat, Nuša Derenda je pršla pojat. Zdej gremo domov.

Janez Rudolf

Najbolj je bla fajn Nuša Derenda. Mene je objela. Šli smo na kosilo. jedli smo krompir, dunajski zrezek, tenstan riž pa sladico. dobra je bla sladica. Z Gregorjem sva šla plesat. potem je pršla ena punca pa smo zaplesali. Tista punca je bla ful lepa, imela je take črne lase, pa telefon. Skupaj sva pela, Marta pa naju je slikala.

Davorin Rupnik

Danes je bilo vreme. Šli smo v Novo mesto. Dobil sem novo kapo. Plesali smo na glasbo. Bili smo vlak, ču, ču, ču ču ču. Vlak je peljal v hrib. V Dunaj mesto valčkov. Potem smo šli hodit. Videl sem neke živali, račke in labode. Potem smo šli nazaj na avtobus. potem smo nekaj pojedli, nekaj popili. Prišla je pevka, lovila je mačke in plesala po dvorišču. 

Jakob Mlakar

Najbolj mi je bilo všeč nastopanje, pa grad na Otočcu. Tam smo videli račke in labode. Všeč mi je bilo, ko smo plesali z Nušo derenda. Dala mi je sliko in avtogram.

Simona Mlakar

Danes je bilo lepo. Z Davorinom sva plesala. Malo smo pili, južna je bla. Dobil sem avtogram od Nuše Derenda. Pridna je. Z Davorinom je plesala punca. Katarino je doma čakal mož.

Gregor Simonič

Šli smo plesat z vlakcem. Fajn so nam ploskali. Videli smo tudi račke.

Eva Bonča

DSC 0687

DSC 0690

DSC 0695

DSC 0736

DSC 0754

DSC 0779

DSC 0789

DSC 0819

DSC 0831

DSC 0861

DSC 0867

DSC 0868

DSC 0931

DSC 0962

DSC 0970

DSC 0972

DSC 0993

DSC 1043

DSC 1066

DSC 1079

 

Dostopnost