Skoči na glavno vsebino

DSC 0551Zjutraj, ko smo se zbudili, smo najprej pogledali kaj nam je prinesel Miklavž. Zelo smo bili veseli, ker nam je pustil polno dobrot. V šoli smo najprej povedali, kaj vse smo dobili za Miklavža in to tudi narisali. Po malici smo okrasili mizo ter počakali na otroke iz Osnovne šole Idrija (ONIS), med čakanjem pa smo izrezovali rožice za našo novoletno predstavo. Pri vratih je pozvonilo in otroci so bili tu. Pričel se je pravi žur. Pili smo božični čaj in jedli same dobre stvari. Potem smo zaplesali ob naši najljubši glasbi. Zelo smo uživali! Na koncu smo si še izmenjali darila, ki nam jih je pustil Miklavž in se poslovili. Upamo, da bo drugo leto prav tako lepo, ko nas bo obiskal Miklavž.

Davorin, Simona in  Janez

 

 

 

DSC 0554

DSC 0556

DSC 0557

DSC 0560

DSC 0564

DSC 0571

Dostopnost