Skoči na glavno vsebino

Kot običajno smo se po jutranji budnici odpravili na telovadbo, pozajtrkovali in pospravili sobe. Dopoldan smo preživeli ob Ptujskem jezeru, kjer smo opazovali ptice in se učili o njihovih habitatih in prehranjevalnih navadah. Med opazovanjem smo prehodili kar nekaj kilometrov. Po vrnitvi v dom smo pojedli kosilo. Izredno lepo vreme nam je spet šlo na roke, da smo ves prosti čas preživeli zunaj, na igrišču. Popoldan smo spoznavali vreme in vremenske pojave, pri čemer smo najbolj uživali pri eksperimentih in nalogah merjenja in opazovanja pojavov. Za večerjo smo dobili odlične burgerje. Sledil je še večerni pohod z lučkami in pa igre pod reflektorji. Čaka nas še zadnja noč v domu, jutri pa se že vrnemo domov.

Odhod je predviden ob 13.00, prihod v Idrijo pa okrog 16. ure. Če nam uspe, pa pripravimo tudi sledilnik, da boste lahko na spletni strani šole spremljali naš prihod domov.

 

Dostopnost