Skoči na glavno vsebino

Kot vsako jutro smo na jutranji telovadbi najprej začeli z vajami za boljše počutje. Po zajtrku smo imeli nekaj prostega časa za urejanje sob, potem pa smo imeli orientacijski tek. Po začetni razlagi in uvodnih vajah smo izvedli tekmovanje v parih. Dobro smo se odrezali, saj smo na razglasitvi rezultatov izvedeli, da smo podrli rekord proge. Pri kosilu so nas kuharji presenetili s tortico za današnjega rojstnodnevnega slavljenca in pa odličnim pecivom za vse. Prosti čas po kosilu smo kot vedno izkoristili za igranje nogometa, košarke in odbojke. Popoldanska delavnica je bila namenjena preživetju v naravi. Po skupinah smo postavili šotor in se naučili, kaj je pri tem najpomembnejše; spoznali smo, kako se najbolje zaščititi pred mrazom in preživeti noč na prostem, nato smo imeli delavnico, kjer smo se naučili narediti različne vozle za različne namene. Pri večerni dejavnosti smo spoznali nekaj cirkuških veščin in pa nadaljevali s športnimi aktivnostmi.

Dostopnost