Skoči na glavno vsebino

Dan je bil odličen. Zjutraj se nas je učiteljica usmilila in nismo imeli jutranje telovadbe. Ko smo se uredili, smo odšli na slasten zajtrk. Po obilnem obroku smo se odpravili na prvo delavnico. Naprej smo imeli fizikalno delavnico, na kateri smo opravljali delo forenzikov. Po krajšem odmoru in malici smo se odpravili na drugo delavnico. Na jezikovni in kuharski delavnici smo spoznavali italijanske besede in pripravljali tiramisu. Na vrsti je bilo kosilo, potem pa odmor, ki pa smo ga preživeli zunaj. Na današnji zadnji delavnici smo se ukvarjali z improvizacijo in gledališčem. Razdelili smo se v dve skupini in vsaka skupina je pripravila svojo kratko igrico. Po zadnji delavnici smo imeli še nekaj prostega časa in večerjo. Kot zadnjo točko dneva bomo obiskali muzej Laufarjev.

Dostopnost