Dragi učenci!

Vabim vas, da tudi letos vključite v čebelarski krožek, ki že vrsto let poteka na naši šoli. Krožek je namenjen učencem od 4. do 9. razreda. Na naših srečanjih boste bolje spoznali čebelice, njihovo življenje v čebelnjaku in njihov pomen za življenje na našem planetu. Veliko je praktičnega dela, saj se naučimo kako skrbeti za čebelnjak, izdelujemo izdelke iz čebeljega voska, na koncu pa se posladkamo z medom, ki ga pridelajo prav naše čebele.

Če imaš rad živali in naravo ter bi se rad naučil še kaj novega se nam pridruži!

Srečujemo se ob petkih, ob 15.30 v prostorih čipkarske šole. Prvič se dobimo že ta petek (8. 10. 2020)!

Več informacij lahko dobite pri mentorju Petru Tončiču (peter.toncic@guest.arnes.si).

Na krožek se lahko prijavite tudi prek spletne prijavnice, ki jo izpolnite tukaj.