Skoči na glavno vsebino

Dragi učenci!

Vabim vas, da tudi letos vključite v čebelarski krožek, ki že vrsto let poteka na naši šoli. Krožek je namenjen učencem od 4. do 9. razreda. Na naših srečanjih boste bolje spoznali čebelice, njihovo življenje v čebelnjaku in njihov pomen za življenje na našem planetu. Veliko je praktičnega dela, saj se naučimo kako skrbeti za čebelnjak, izdelujemo izdelke iz čebeljega voska, na koncu pa se posladkamo z medom, ki ga pridelajo prav naše čebele.

Če imaš rad živali in naravo ter bi se rad naučil še kaj novega se nam pridruži!

Srečujemo se ob petkih, ob 15.30 v prostorih čipkarske šole. Prvič se dobimo že ta petek (8. 10. 2020)!

Več informacij lahko dobite pri mentorju Petru Tončiču ().

Na krožek se lahko prijavite tudi prek spletne prijavnice, ki jo izpolnite tukaj.

Dostopnost