Skoči na glavno vsebino

Po mirni noči smo se zopet prebudili v mirno in sončno jutro….

Tokrat se je jutranje razmigavanje pričelo na prelepi peščeni plaži ob morju. Po pospravljanju sob in zajtrku smo se veselili dobrih ocen za urejene sobe. Bravo mi! Dopoldne smo nadaljevali s plavalnimi aktivnostmi. Izpopolnjevali smo se v različnih plavalnih tehnikah, nekateri pa so se udeležili tudi ‘safari doooolgega plavanja’ okrog majhnega otočka poleg glavne plaže. Po kosilu in počitku je bil zopet čas za odhod na plažo, bazen, morje… Vmes smo si nekateri, poleg malice, ki je bila tokrat slastni mafin, privoščili tudi sladoled. Čas je bil tudi za proste igre v morju ali igranje družabnih iger. Pred odhodom nazaj, smo se razredi zopet pomerili v športnih igrah. Komaj smo čakali na čas po večerji, ko smo imeli v jedilnici družabno animacijo, kjer smo aktivno nastopali v besednih igrah in podobnem ter glasno navijali. Čas pred spanjem je ostal tudi za pripravo naših točk za kulturno-družabni večer, ki bo sledil jutri ali v petek zvečer.

Utrujeni od dnevnih aktivnosti, so nas čakale postelje za zaslužen počitek…

 

Dostopnost