Skoči na glavno vsebino

Ko smo prišli v šolo, smo imeli dve šolski uri pouka. Potem smo šli h gasilskemu domu in si ogledali pripomočke, kamijone, avte in opremo. Potem smo se dvignili z dvigalom in spričali z vodo. Ogledali smo si notranjost gasilskega kamijona. Na koncu smo se s kamijonom vozili po Idriji. Bilo nam je zelo všeč.

Vasja

Pri učiteljici smo najprej spoznavali gasilce. Ob 11.00 smo šli v PDG Idrija. Gasilci so nam pokazali opremo in svojo garderobo. Dovolili so nam špricati z vodo. Dvignili smo se z lestvijo- dvigalom. Peljali smo se z gasilskim tovornjakom. Preizkusili smo gasilsko sireno. Peljali smo se čez “pla”, mimo rudnika in mimo Špara. Gasilec nas je pripeljal do šole. Bilo mi je zanimivo.

Sefejdin

Danes smo imeli tehnični dan in smo odšli h gasilcem. Vozili smo se s tovornjakom in dvignili so nas v zrak z dvigalom. Špricali smo tudi z gasilsko cevjo.

LUKA

Zelo je bilo fajn, ko smo se peljali z dvigalom in ko smo špricali z vodo. Na koncu smo se peljali s kamjonom okoli Idrije.

TJAŠA

Dostopnost