Skoči na glavno vsebino

Učili smo se italijanščino. zelo všeč mi je bilio, ko smo se naučili pesem po italijansko. Drugič bomo mogoče pekli ali kuhali italijansko jed.

Tjaša

Spoznali smo hrano iz Italije, najbolj mi je všeč pizza.

Leon

Naučili smo se pozdraviti v italijanščini.

Luka

Danes smo spoznali italijanščino. Poslušali smo glasbo.

Nik

Danes smo imeli dan jezikov. Učiteljica Tanja nam je prišla predstavit italijanščino. najptrej smo morali napisati, kar že znamo v italijanščini. Potem nam je pokazala svoj zemljevid Italije iz blaga. Pokazala nam je pomembne zgradbe, znane jedi. Imeli smo samo eno uro italijanščine. zapeli smo italijansko pesem, ko je učiteljica odhajala. Ta ura mi je bila všeč, naučili smo se nekaj novega.

Yulieth

Naučili smo se veliko novih italijanskih besed. naučili smo se reči nono, pizza, bonguorno, nona, Lucca, grazie, brava, bravo in bravissimo. učiteljica Tanja nam je dala risbo. Imeli smo se zelo lepo.

Sefejdin

Spoznali smo veliko novih besed v italijanščini. Učiteljica nam je pokazala, kje leži italija. Spoznali smo, kaj italijani radi jedo. Pokazala nam je nekaj slik iz Italije.

Pa ADIO do naslednjič.

Urša

Dostopnost