Skoči na glavno vsebino

Spoštovani učenci in starši,

na spletni strani naše šole boste lahko dostopali do gradiv, ki so jih za delo na domu pripravili naši učitelji.

Gradiva in navodila so večinoma namenjena utrjevanju že pridobljenega znanja in veščin (npr. branja, računanja, pisanja …); nekatera gradiva (po strokovni presoji učiteljev) pa so pripravljena za usvajanje novih vsebin.

Gradiva za učence centralne šole najdete na naslovu https://www.osnovna-sola-idrija.si/  v zavihku ‘Gradiva za delo na domu’, razvrščena so po posameznih razredih in predmetih. Gradiva bodo objavljena tudi na spletnih straneh podružničnih šol.

Spletna stran ‘Gradiva za delo na domu’ se bo postopoma  vzpostavljala do TORKA popoldan; trenutno do vseh vsebin še ni mogoče dostopati. Svetujemo pa, da tudi kasneje redno spremljate našo šolsko spletno stran, saj bomo nekatera gradiva tekom dni, ko bo šola zaprta, dopolnjevali in vas preko spletne strani tudi obveščali.

Pričakujemo, da boste učenci odgovorno sprejeli nov izziv učenja na domu in (ko se ponovno srečamo) s ponosom pokazali svoje izdelke in znanje.

Pedagoški delavci OŠ Idrija

Dostopnost