Skoči na glavno vsebino

DAN BREZ AVTOMOBILA – 20. 9. 2019

od 9. do 12. ure

 

Z Občine Idrija smo bili spet povabljeni, da skupaj z njimi sooblikujemo vsakoletni dan brez avtomobila, ki bo tokrat v petek, 20. septembra, ko se zaključi Evropski teden mobilnosti (ETM). Letošnja tema ETM-ja je ‘Gremo peš’. Z veseljem smo se odzvali.

Ta dan bo na spodnjem Mestnem trgu od 9. do 12. ure potekal prikaz dejavnosti, ki v čim večji meri spodbujajo načine zdrave mobilnosti. Dejavnosti bodo predstavili učenci naše šole v spretnostnih poligonih, pevski zbor OŠ Idrija, pevski zbor vrtca Idrija, Društvo Zakonctedna, Plesni klub Idrija, Gasilsko društvo Idrija, Rdeči križ, Policijska postaja Idrija in drugi.

Vabljeni, da se nam pridružite k ogledu.

POJDIMO SKUPAJ ČIMVEČKRAT ZDRAVO – V ‘ZELENI PRESTAVI’.

 

Dostopnost