Skoči na glavno vsebino

Na območno tekmovanje v znanju geografije, ki je potekalo na OŠ Tabor Logatec, so se uvrstili Cene Božič (7. b), Valentin Kavčič (7. b), Luka Trošt (9. a) in Neli Petrič (9. c). Vsi štirje so se izkazali s svojim geografskim znanjem in prejeli srebrno priznanje. Neli Petrič je dosegla drugi najboljši rezultat in se tako uvrstila na državno tekmovanje.

Na državnem tekmovanju, ki je potekalo v Podčetrtku, je Neli še enkrat več dokazala svoje izjemno geografsko znanje. V konkurenci 132 učencev je osvojila prvo mesto in zlato priznanje. Neli je s tem tudi dobila pravico do udeležbe na geografski olimpijadi, ki se bo odvijala konec junija v Beogradu.

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo, Neli pa želimo še uspešen nastop na geografski olimpijadi.

Mentor,

Matjaž Kerček.

 

Dostopnost