Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek in v sredo smo vagali, tehtali, merili maso in se tudi sladkali.

Všeč mi je bilo, da smo tehtali in poizkušali, kateri predmet je bil težji. Tehtnica nam je pokazala zanimive številke, glede na našo težo. ta pouk je bil poučen za vse.

Gregor

Zelo mi je bilo všeč, ko smo z “ta malimi” tehtali. Potrem nam je učiteljica Martina dala domačo nalogo. ta dan sem se veliko ovega naučila. naredili smo tudi slaščice- kokosove rezine, energijske ploščice.

Karmen

Lepo mi je bilo, ker smo se veliko naučili. Najbolj mi je bilo všeč, ker smo na koncu po svoje tehtali. Pisali smo v zvezek.

Vasja

Včeraj smo vagali, tehtali. Na eno stran tehtnice smo dali kocke, na drugo stran pa stvari: lepilo, žogo, ključe, škarje.

V gospodinjski učilnici smo tehtali moko, indijske oreščke, marelice. Iz njih smo naredili kroglice.

Nik in Leon

Včeraj smo se imeli zelo dobro. Najbolj mi je bilo všeč, ko smo delali sladke sladice. Veliko smo tehtali in se veliko naučili. Drugi dan smo se še enkrat tehtali in izračunali razliko od prvega dne. Ugotavljali smo, koliko smo se zredili ali shujšali. Potem smo tehtali, kaj je težje. fižol, kosmiči. Vse stvari so bile enako težke. Nato smo reševali naloge v parih.

Yulieth

 

Dostopnost