Skoči na glavno vsebino

No, pa smo pri koncu naše šole v naravi. Za nami je še en dan poln doživetij! Najbolj si bomo zapomnili izlet z ladjico do prelepega Malega Lošinja. Drugače mirno plovbo pa nam je popestrila jata delfinov, ki nam je uprizorila pravo predstavo! Prav tako smo spet veliko plavali, ter se pomerili v teku na 60 metrov in skoku v daljino. Zvečer smo pripravili zaključno prireditev, kjer se je vsaka hišica predstavila s svojo točko. Ni manjkalo ne plesa, petja pa tudi zabavnih skečev. Izostali niso niti učitelji!

Jutri nas čaka še pospravljanje, še zadnji skok v morje, nato pa se bomo po kosilu odpravili domov. Med potjo se bomo ustavili še v mestecu Cres. Predvidoma bomo doma med 19. in 20. uro. Od 16. ure dalje pa boste v živo spremljali kje se nahajamo prek povezave, ki bo objavljena na spletni strani.

 

Dostopnost