Skoči na glavno vsebino

MED POČITNICAMI BOMO KOSILI TRAVO ZA SENO. POTEM BOM ŠEL K IRENI NA OBISK,  S PRIJATELJI SE BOMO IGRALI: SRIVALNICE, SE LOVILI, IGRALI ČLOVEK NE JEZI SE IN PODIRANJE KEGLJEV. POISKUSIL BOM VOZITI TRAKTOR, AMPAK NE NA CESTI! VESELIM SE POČITNIC JUHU!!!

GREGOR MLAKAR 8. RAZRED

MED POČITNICAMI BOM ŠLA NA MORJE Z DRUŽINO. ODŠLA BOM PEŠ V PIRAN. SPOZNAVALA BOM NOVE PRIJATELJE. AVGUSTA BOM MOGOČE ODŠLA NA DEBELI RTIČ.

YULIETH UCETA ULLOA 6. RAZRED

MED POČITNICAMI BOM DOBILA BRATCA. POMAGALA DOMA PRI OPRAVILIH. SE DRUŽILA Z MOJO DRUŽINO IN PRIJATELJI. ŠLA NA POGREB MOJE NONE. HODILA NA SPREHODE. PRAZNOVALA BRATOV ROJSTNI DAN. PLAVALA V BAZENU. ŠLA NA OBISK K MOJI SESTRIČNI. PRI STRICU IMELI PIKNIK. IN PAZILA BRATCA.

KARMEN KOGEJ 7. RAZRED

MED POČITNICAMI BOM POMAGALA DRUŽINI. RADA BI ŠLA NA MORJE Z DRUŽINO. Z MAMI IN SETRO BOMO ŠLI JAHATI KONJE.

IRENA OBLAK 7.RAZRED

MED POČITNICAMI SI ŽELIM ITI NA MORJE, RAD BI KUHAL, ŠEL V  PREKMURJE, V KINO IN PRAZNOVAL TAM ROJSTNI DAN IN ŠEL NA POHOD.

ALJAŽ EGIČ 7.RAZRED

POLETELI BOMO KOT PISAN METULJ NA KRILIH DOMIŠLJIJE, BREZSKRNOSTI IN SREČE V POČITNICE!

Dostopnost