Skoči na glavno vsebino

Zbudili smo se v sončno jutro. Jutranjo telovadbo ob obali smo pospremili z močnim aplavzom, ki je bil namenjen našim košarkašem in njihovi včerajšnji zmagi.  Po zajtrku smo najprej imeli pouk – naravoslovje. V morju smo iskali in opazovali različne živali in rastline. Komaj pa smo dočakali tudi plavanje. Toplo vreme in tudi toplo in mirno morje sta nam omogočila, da smo danes več preplavali, skakali v vodo in se še drugače zabavali. Ker pa imamo mnogo energije, smo si že dopoldan, pa tudi pred večerjo vzeli čas za različne moštvene igre (danes seveda predvsem za košarko, igrali pa smo tudi ‘lukno’ in med dvema ognjema); in tudi za tekmovanja med razredi. Za večerjo nas je pričakala fantastična pica (tudi kuharjem smo se zahvalili z bučnim aplavzom). Dan smo zaključili z večernim sprehodom z lučkami do Nerezin.

Dostopnost