Skoči na glavno vsebino

V torek, 28. 3., smo na naši šoli organizirali regijsko srečanje mladih raziskovalcev. Štirinajst učencev je predstavilo osem raziskovalnih nalog iz sedmih raziskovalnih področij. Našo šolo so zastopali učenci Alen Obid in David Svit Novak (mentor Robert Jereb) z raziskovalno nalogo Idrijski kolesarski krog ter Leon Kokošar (mentorja Ana Šimenc in Matjaž Kerček) z raziskovalno nalogo Učinkovitost čistilne naprave Idrija. Vsi trije so naloge suvereno predstavili in s tem prepričali strokovno komisijo, da je obe nalogi uvrstila v 1. krog državnega tekmovanja.

Vsem trem mladim raziskovalcem želimo veliko uspeha na državnem srečanju.

Za pomoč pri izvedbi srečanja se zahvaljujem Idrijsko Cerkljanski razvojni agenciji.

 

Matjaž Kerček,

organizator srečanja

 

Dostopnost