Skoči na glavno vsebino

Do konca šolskega leta bo v pritličju šole na ogled fotografska razstava naših učencev. Cilj učencev pri fotografskem krožku je bil narediti fotografije, ki pri gledalcu ustvarijo vtis, da so izrazito računalniško spremenjene. Uporaba programov za obdelavo fotografij je bila v resnici minimalna in je večinoma zajemala osnovne korekture fotografij. Učenci so fotografirali padajoče kapljice, zrcalne podobe, silhuete in vzorce, eksperimentirali so z različnimi vrstami luči in drugih svetlečih predmetov, fotografije so namensko pod- ali presvetlili.

Avtorji fotografij: Neli Alič, 9. a, Tadeja Boškin, 9. a, Vid Brložnik, 7. a, Tara Caruso Bizjak, 9. b, Andrej Erjavec, 9. a, Filip Erjavec, 7. b, Jošt Rovtar, 9. a, Rok Lazar, 9. a, Aljaž Vončina, 7. a.

Postavitev fotografij: Silva Menard

Mentor interesne dejavnosti: Matjaž Kerček

Vabljeni!

 

Dostopnost