Skoči na glavno vsebino

Današnji dan je minil v znamenju sonca in burje. Dopoldne smo se odpravili na sprehod v bližnje Nerezine. Ostanek dopoldneva smo se odpravili še na plažo, kjer smo plavali in igrali športne igre med razredi.

Tudi popoldne je bilo pestro. Plavali smo in bili športno aktivni. Pomerili smo se v orientacijskem pohodu, kjer smo tekmovali po razredih. Iskali smo kontrolne točke, kjer smo reševali določene naloge, ki so nam jih zastavljali učitelji. Pokazali smo kaj vse smo se naučili v tem tednu. Po odlični večerji smo pokazali znanje tudi v večeru Malih sivih celic, kjer smo ekipe posameznih razredov tekmovale v znanju z različnih področij. Zmagovalna skupina 6. a razreda si je prislužila sladke nagrade. Po napetem večeru smo se utrujeni odpravili k počitku, kajti jutri nas čaka še en dan poln morskih doživetij.

Nekaj utrinkov pa si oglejte tukaj.

Dostopnost