Skoči na glavno vsebino

V Idrijo se vrnemo med 15.30 in 16h.

 ŠPORTNE IGRE

Na začetku smo se postavili v krog. Vsak se je usedel za svoj stožec. Na sredini je stal tisti, ki ni imel svojega stožca. Učiteljica na je predstavila različne igre. Potem vsi, ki so imeli enake barve stožec so bili v isti ekipi, ko smo se igrali štafete. Na koncu smo bili četrti. Štafetne igre so bile: manekeni, kegljanje in hokej. Na koncu smo se igrali med dvema ognjema. Ostal sem zadnji v polju in na koncu sem izločil zadnjega igralca.

 

ORIENTACIJA

V četrtek 2. aprila je na popoldanski delavnici potekala priprava na orientacijo. Najprej smo se zbrali v učilnici. Tam nam je učiteljica predstavila osnove orientacije. Nato smo prejeli zemljevid in kompas in poskusili orientirati zemljevid v tistem prostoru. Nato smo šli na malico, potem pa ven. Dali smo se v skupine. Vsaka skupina je mogla ostale voditi do neke točke. Na koncu smo prišli nazaj do doma. Bilo je zelo dobro.

DSCN0436DSCN0441DSCN0444DSCN0448DSCN0454DSCN0455DSCN0458DSCN0460DSCN0462

Dostopnost