Godovič20-013V soboto, 28. marca, je bilo na podružnični šoli Godovič še posebej živahno in zanimivo.

V okviru projekta Popestrimo šolo, smo si pričarali zabavno dopoldne polno dobre volje in pozitivne energije. S Piko Nogavičko smo se podali na pot okoli sveta, na lov za zakladom. Širili smo eko znanje, spoznavali angleške besede, peli, plesali, se igrali na igrišču ter se podali v bližnji gozd. Uspešno smo opravili prav vse naloge in si tako prislužili sladek zaklad, ki se je ves čas skrival za šolo, pa ni nihče vedel. V prijetni družbi smo preživeli zares lepo dopoldne, ki ga je še dodatno polepšalo toplo sonce.

Godovič1-002

Godovič10-002

Godovič12-006

Godovič14-007

Godovič15-008

Godovič17-010

Godovič18-011

Godovič19-012

Godovič22-014

Projekt POPESTRIMO ŠOLO 2014/15 izvajajo učitelji OŠ Cerkno, kot partnerski šoli pa v njem sodelujeta tudi OŠ Spodnja Idrija in OŠ Idrija. Naročnik javnega razpisa je Javni sklad Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije. Financiran je s strani Evropske unije iz Evropskega socialnega sklada ter Ministrstva za izobraževanje, znanost, kulturo in šport Republike Slovenije.