Skoči na glavno vsebino

Za nami je čudovit kulturni dan. Ogledali smo si kulturne znamenitosti Ljubljanje ter gledališko predstavo Emil in detektivi. Zbudili smo se že okrog šestih zjutraj, saj smo se do Ljubljane peljali z rednim avtobsom. Hodili smo po Miklošičevi ulici do Prešernovega spomenika in po Čopovi naprej do Cankarjevega doma, Parlamenta in Opere. Ob čaju smo se pogreli in pomalicali. Prav hitro smo morali stopiti, da smo do časa prišli do lutkovnega gledališča. Predstava je bila čudovita! Nazaj grede smo srečali še 4 velike zmaje in kar nekaj majhnih. To je bilo zanimivo! Utrujeni smo si ogledali še glavno železniško in avtobusno postajo ter se z avtobusom odpeljali proti domu. Pa še vprašanje, ki se je postavilo učencu: “Učiteljica, zakaj v Ljubljani vsi ljudje tako hitro hodijo?” Kaj naj mu odgovorim …?

        ob prešernuob zmaju

Dostopnost