Po uspešno izpeljanem Miklavževem sejmu tudi meseca decembra nismo počivali.

8. decembra se je v dopoldanskem času odvijala prireditev Vesele note, na kateri so nastopili tudi učenci naše šole.

vesele1

vesele2

Naša učenka Tina Smrdel je zmagala na natečaju podjetja Astech.

astech

Obiskal nas je tudi Dedek Mraz in lutkovna skupina Osnovne šole Idrija, ki so nam dan popestrili s čudovito igrico.

dedek

22. decembra smo pod mentorstvom učiteljice Nataše Pintar izvedli tehniški dan, ki je bil posvečen ročnim spretnostim. Učenci so šivali, kvačkali in pletli.

td

td1

Šivanju smo se posvetili tudi v podaljšanem bivanju – za vrtčevske otroke smo sešili objemčke.

V podaljšanem bivanju smo se spomnili tudi starih ljudskih iger. Učenci so izdelali zelene možiclje, ob katerih smo spremljali rast rastlin in skrb zanje.

Leto 2014 pa smo zaključili s prireditvijo, ki jo je vodila učiteljica Urška Gostiša, na kateri so učenci spoznali praznike in različne načine praznovanja novega leta v različnih državah sveta. Sledil je bolj sproščen del, pokaži kaj znaš. Učenci so se predstavili z glasbenimi točkami, čarovniškimi triki itd., nastopil pa je tudi šolski pevski zbor.