Skoči na glavno vsebino

Četrtkov večer, 6. 11. 2014, je bil prav poseben in težko pričakovan večer, saj smo ga preživeli v šoli. Dobili smo se ob 18.00. Sami smo si pripravili večerjo: zelenjavno juho in palačinke. Mmm, kako je bilo okusno, še posebaj zato, ker je prav vsak učenec sodeloval pri pripravi. Večerjali smo v razredu, kjer smo si pripravili mize, krožnike, pribor in prtičke. Tudi šopek rož na sredini mize ni manjkal. Ko smo poskrbeli za želodčke, smo vsi skupaj pomili posodo in pospravili razred. Preoblekli smo se v oblačila za spanje in se igrali kar v “pižamah”. Ura je hitro tekla in (pre)hitro smo se morali odpraviti spat. S športnimi blazinami in podlogami smo si uredili ležišča. Učenci so s seboj prinesli spalne vreče ali odeje. Sledila je pravljica … in še ena …in nato spanje. Zjutraj nas je zbudila budilka. Pospravili smo postelje in se uredili. V kuhinji nas je že čakal tradicionalni slovenski zajtrk. Pripravila nam ga je naša kuharica Angelca. Tako kot po navadi, ob 7.50, smo začeli s poukom. 

noč v_šoli1

 

noč v_šoli2

noč v_šoli7

noč v_šoli4

noč v_šoli5

noč v_šoli6

 

 

Dostopnost