Skoči na glavno vsebino

PRVI DAN

Ponedeljek, 26. 11. 2012

Danes smo se ob 8. uri zjutraj odpravili z avtobusne postaje v Idriji proti Gorenju. Pot je bila dolga, občasno tudi dolgočasna. Vozili smo se približno dve uri in pol.

Ko smo prispeli, smo morali počakata (na mrazu), potem pa nas je pozdravil gospod Emil, vodja doma. Razporedili smo se po sobah in razpakirali kovčke. Nato smo se zbrali v učilnici, kjer smo izvedeli navodila, ki jih moramo upoštevati. Ko smo si ogledali druge prostore, ki se nahajajo v domu, smo imeli kosilo. Po kosilu smo odšli na farmo jelenov in ogled vasi Gorenje z okolico. Zelo mi je bil všeč ogled vasi. Učiteljici sta nam razkazali dolino. Po večerji smo se odpravili pisat dnevnik, sedaj pa bomo odšli na nočni pohod (ravnokar smo se vrnili), nato pa sledi spanje.

Ika in Hana

prvi dan

prvi dan1

prvi dan2

Dostopnost