Skoči na glavno vsebino

Danes smo bili v Domu upokojencev Idrija. Imeli smo se zelo lepo. Spoznali smo Žoga bend. Šli smo ob 10. uri, bili smo eno uro. Naučili smo se kar veliko keografij z rokami in z nogami. Vodili nas sta dve gospe. Igrali so tudi prebivalci doma upokojencev.

Sefejdin

Danes smo imeli žoga bend. Odšli smo pred Dom upokojencev. Z starejšimi ljudi smo igrali na žoge. Neke vrste smo bobnali. Zaigrali smo približno 7 skladb. Na koncu pa smo imeli še dve glasbeni želji.

Vasja

Danes smo sodelovali z Žoga bendom. Odšli smo pred Dom upokojencev Idrija in tam so nas počakali stolčki za podlago, stolčki za nas in palčke bobnanje. Bobnali smo  skupaj z upokojenci. Imeli smo se zelo lepo. Na koncu sva imela jaz in Vasja glasbeno željo, jaz sem si zaželela Niko Zorjan.

Tjaša

Dostopnost